REALIZACJE

Podołamy każdemu zadaniu

Zapoznaj się z naszymi realizacjami

W 3 i 4 kwartale 2013 roku i 1 kwartale 2014 roku wykonaliśmy zakres prac ogólnobudowlanych i wykończeniowych 35 i 36 piętra Apartamentowca Cosmopolitan przy ul. Twardej 2 w Warszawie dla Hirsch Polska i Hochtief Polska-zabudowa G/K wraz z białym montażem- 50 pracowników.

W 2, 3 i 4 kwartale 2014 roku i 1 kwartale 2015 roku wykonaliśmy prace ogólnobudowlane i wykończeniowe oraz sprzątanie pobudowlane II Linii Metra w Warszawie-Odcinek Centralny- Stacje: Rondo Daszyńskiego, Rondo ONZ, Świętokrzyska, Centrum Kopernika, Stadion oraz Dw. Wileński dla podwykonawcy AGP Metro Polska S.C.-120 pracowników.

W 3 kwartale 2014 roku i 1 kwartale 2015 roku wykonaliśmy prace ogólnobudowlane i wykończeniowe w Galerii Zielone Arkady w Bydgoszczy jako podwykonawca Strabag Polska Sp. z o.o.-40 pracowników.

W 2015 i 2016 roku wykonaliśmy jako Generalny Wykonawca kompleksową przebudowę i nadbudowę zabytkowej kamiennicy przy ul. Długiej 6 w Warszawie na rzecz inwestora Oki Doki Hostels Sp. z o.o.-40 pracowników.

W 2 i 3 kwartale 2015 roku wykonaliśmy prace ogólnobudowlane, prace wykończeniowe oraz sprzątanie pobudowlane terminala Kraków Nowe Balice jako podwykonawca Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce S.A.-100 pracowników.

W 2, 3 i 4 kwartale 2015 roku wykonaliśmy zabudowy G/K ścian i sufitów oraz prace tynkarskie i prace wykończeniowe jako podwykonawcy NDI Development S.A. w budynku biurowym Plac Zamkowy przy ul. Senatorskiej 2 powstałym po przebudowie zabytkowej kamiennicy-25 pracowników.

W 2 i 3 kwartale 2015 roku wykonaliśmy posadzki i zabudowę G/K w zabytkowej kamiennicy przy ul. Zajęczej 13 w Warszawie na rzecz Wspólnoty Mieszkaniowej.-20 pracowników.
W 2 i 3 kwartale 2016 roku wykonaliśmy prace ogólnobudowlane oraz prace wykończeniowe w budynku biurowym Q22 w Warszawie dla Modzelewski&Rodek Sp. z o.o.-30 pracowników.

W 3 i 4 kwartale 2016 roku wykonaliśmy montaż sufitów podwieszanych Barwa System, prace ogólnobudowlane, brukarskie oraz sprzątanie pobudowlane na Dworcu Kolejowym Nowa Łódź Fabryczna dla podwykonawcy Konsorcjum Torpol-Astaldi-IntercorS.C.-120 pracowników.

W 2 i 3 kwartale 2016 roku wykonaliśmy prace żelbetowe i murarskie osiedla mieszkaniowego przy ul. Anody w Warszawie na rzecz Budner Polska Sp. z o.o.-20 pracowników.

W 2 kwartale 2017 roku wykonaliśmy prace żelbetowe, murowe, w tym mury konstrukcyjne, tynkarskie, posadzkarskie, glazurnicze oraz sprzątania pobudowlanego w Galerii Północnej w Warszawie na rzecz firmy Unibep S.A.- 100 pracowników.
W 3 i 4 kwartale 2017 oraz w ciągu 2018 roku wykonaliśmy prace żelbetonowe zbiorników basenowych w inwestycji PARK OF POLAND na rzecz Inwestora CITY GLOBAL HOLDING S.A.- 50 pracowników.
W 2, 3 i 4 kwartale 2017 roku oraz w 1 i 2 kwartale 2018r. wykonaliśmy prace żelbetowych- zbiorniki retencyjne, prac brukarskich (wykonanie MOP), montażu ogrodzeń dźwiękochłonnych, siatki ogrodzeniowej oraz humusowania na odcinku S8 Mężęnin-Jeżewo na rzecz Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce S.A.- 120 pracowników.

W Styczniu 2018 roku wykonaliśmy pracowników ogólnobudowlanych jak również operatorów sprzętu ciężkiego, w tym kierowców wywrotek na budowę drogi kolejowej nr 7 Lublin-Dęblin na rzecz Astaldi S.p.A. Oddział w Polsce S.A.- 60 pracowników.

W marcu 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę ze Strabag Polska Sp. z o.o. gdzie przez cały 2018 rok:

  • Na zlecenie Dyrekcji PC/Oddział Mazowsze GG/Grupa Warszawa LI wykonaliśmy prace brukarskie oraz pomocnicze przy remoncie ul. Ghandi, ul. Miodowej oraz ul. Głębockiej w Warszawie – 50 pracowników
  • Na zlecenie Dyrekcji Autostrad i Dużych Projektów P/ Oddział przy budowie trasy S17 na odcinku Warszawa (w.Zakręt) – Garwolin, Część nr 1 : Węzeł „Lubelska” (bez węzła) – Kołbiel (początek obwodnicy), Część nr 2 : Obwodnica Kołbieli- dostarczyliśmy operatorów sprzętu ciężkiego, brukarzy oraz pracowników ogólnobudowlanych- 30 pracowników.
W kwietniu 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Moris Polska Sp . z o.o., gdzie wykonaliśmy prace ogólnobudowlane, tynkarskie, glazurnicze, zbrojarsko-ciesielskie, zabudowę ścian i sufitów G/K w obiektach sportowych typu MOSS Stręgielek, Basen Legionowo, Dom Kultury Ursynów- 40 pracowników.
W sierpniu 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Trakcja PRKiI S. A. na kilku kontraktach infrastrukturalnych, gdzie wykonujemy prace ogólnobudowlane oraz brukarskie- 70 pracowników.
We wrześniu 2018 roku podpisaliśmy umowę ramową z Budimex S.A., pierwszym naszym kontraktem jest Budowa Trasy Niepodległości w Białymstoku, gdzie na Etap II i III inwestycji wykonujemy prace ogólnobudowlane, prace brukarskie oraz montaż kanalizacji drogowej oraz oświetlenia drogowego wraz z okablowaniem- 90 pracowników.
W grudniu 2018 roku rozpoczęliśmy współpracę jako podwykonawca z firmą Eiffage Polska Budownictwo S.A. na budowie zespołu apartamentów i biurowców „Browary Warszawskie” przy ul. Wroniej w Warszawie, gdzie wykonujemy własnymi siłami 50 pracowników w różnych specjalizacjach od pracowników ogólnobudowlanych zajmujących się wykończeniem lokali i części wspólnych, przez cieśli/zbrojarzy/betoniarzy wykonujących prace konstrukcyjne nowych obiektów, aż po specjalistów w zakresie montażu obróbek blacharskich i elewacji lekko-mokrej oraz zabudów typu alu-glass oraz renowacji części zabytkowych obiektów dawnych Browarów Warszawskich.

W połowie 2018 roku zacieśniliśmy współpracę z firmą Unibep S.A. dla której wykonaliśmy prace murarskie, tynkarskie, glazurnicze, elewacyjne, ogólnobudowlane oraz wykończeniowe w wielu inwestycjach w Warszawie. Ponadto na kilku z tych inwestycji wykonaliśmy jako wykonawca zastępczy poprawki gwarancyjne m.in. na osiedlu Green Wood przy ul. Verdiego w Warszawie, w inwestycji WSM Ochota przy ul. Mołdawskiej 5 oraz na Osiedlu Fort Służew, gdzie oprócz poprawek wykonaliśmy renowację zabytkowej części Fortu Służew oraz jej adaptacji na lokale usługowe pod nazwą Fort 8 osadzony w XIX wiecznych koszarach jako jedno z niewielu miejsc w Polsce zostało w całości odrestaurowane z dbałością o szczegóły i zgodnie z wytycznymi konserwatora zabytków- 45 pracowników.
Dla Unibep S.A. realizujemy:

  • w lutym 2019 roku rozpoczęliśmy realizację stanu surowego Osiedla sPlace Park- 35 pracowników oraz prace ogólnobudowlane w Fabryce firmy Amiex w Kutnie- 25 pracowników.
  • w marcu 2019 roku rozpoczęliśmy prace renowacyjne oraz realizację stanu surowego inwestycji Bohema- Strefa Pragi, Ten nowy projekt zlokalizowany jest na warszawskiej Pradze, przy ul. Szwedzkiej 20, bezpośrednio przy stacji metra Szwedzka (otwarcie w 2019 r.). W industrialnych obiektach po dawnej fabryce POLLENA URODA oraz nowo wybudowanych budynkach wzrasta koncept urbanistyczny łączący historię z nowoczesnością- 40 pracowników.
  • w tym samym miesiącu rozpoczęliśmy realizację prac wykończeniowych, tynkarskich oraz glazurniczych na budowie Osiedla Szanty SM Służewiec przy ul. Bełdan-30 pracowników.
  • w kwietniu 2019 roku rozpoczęliśmy realizację stanów surowych III Etapu Osiedla Nordic Mokotów przy ul. Pory w Warszawie- 25 pracowników oraz TBS PÓŁNOC przy ul. Radzymińskiej 109 w Warszawie- 30 pracowników.
  • w miejscowości Porosły przy budowie Węzła Porosły rozpoczęliśmy wykonanie prac ogólnobudowlanych, prac brukarskich oraz montaż kanalizacji drogowej oraz oświetlenia drogowego wraz z okablowaniem- 60 pracowników.
W maju 2019 roku rozpoczęliśmy realizację jako Generalny Wykonawca osiedli domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej w Chyliczkach k. Konstancina- 10 domów oraz w zabudowie szeregowej w Zielonce pod Warszawą- 8 domów. Osiedla realizujemy głównie siłami własnymi.
W tym samym miesiącu rozpoczęliśmy jako Generalny Wykonawca realizację apartamentów premium przy ul. Włodarzewskiej 60 na rzecz LS Development Sp. z o.o.
Jak również jako Generalny Wykonawca apartamentowca premium przy ul. Wielickiej 47 dla Leo Development Sp. z o.o.
W kwietniu i maju 2019 roku debiutujemy branży komercyjnej jako Generalny Wykonawca w ramach kontraktów Project&Build (zaprojektuj i zbuduj) rozpoczęliśmy realizację budynku biurowego dobudowanego do hali magazynowej dla Panattoni Europe w Warszawie przy ul. Odlewniczej 6 według własnego projektu spełniającego standardy zamawiającego oraz najemcy.
Generalny Wykonawca Retail Parków (parku handlowego) o powierzchni 2500m2 w podwarszawskim Otwocku i 4000m2 targowiska pod Kutnem.
Generalny Wykonawca restauracji KFC w miejscowości Jabłonna k. Legionowa
Generalny Wykonawca przebudowy garażu podziemnego budynku biurowego przy al. Jerozolimskie 195B w Warszawie dla głównego najemcy budynku , czyli firmy Philips Polska Sp. z o.o.

“4Work-Group to absolutnie najbardziej rzetelna i godna zaufania firma budowlana, z jaką miałem okazję dotychczas współpracować, dlatego szczerze polecam ich usługi wszystkim zainteresowanym.”

Klient 4Work-Group

Kontakt

+ 48 507 413 033

4WORK GROUP SP. Z O.O.

e-mail:
office@4work-group.pl
sales@4work-group.pl

adres:
Karola Dickensa 27/91
Warszawa, 02-382